Projekt nr.1 "Percifekt"
Autor: karolina280 , niedziela, 2 maja 2010 03:45

Oto jest najnowszy projekt ubrań ktore mogłyby być na stardoll.Co o nim myslicie?Nazwałam cały ten zestaw "Percifekt".Nie wiem dlaczego tak mi wpadło do głowy.Piszcie w komentach co o tym myslicie.


Super ;)
To ty rysowałaś? Ślicznie :))